מפעיל מורשה ברישיון שירות בכל ישראל

מתנפחי מים

מנתפחי מים הינם מתקנים מתנפחים המשלבים שימוש במים, בצורה כלשהי.

ישנם מתקנים מתנפחים העומדים עצמאית ומנופחים על ידי אוויר בלחץ, אשר משלבים מגלשה שלמרגלותיה משולבת בריכה קטנה. מתנפחים מסוג זה מתאימים במיוחד לילדים בגילאים צעירים, 4 עד 8.

ישנם מתקנים מתנפחים העומדים עצמאית על יד אוויר בלחץ, אשר משלבים מגלשה ענקית וניתן להציבם ליד בריכה גדולה (כמו בריכה עירונית, או בריכה בחצר הבית). אלו מתאימים לגילאים מבוגרים יותר ובדרך כלל מומלצים לשימוש מגילאים 9 ומעלה.

ישנם מתקנים מתנפחים לפעילות במים, כמו כדורים רולרים ענקיים, אליהם ניתן להכניס אדם אחד בכל פעם.

לא משנה באיזה סוג מתנפח למים תבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יספק הנאה רבה לכל המשתתפים. ימי הקיץ החמים מפתים לערוך מסיבות בריכה או מסיבות המשלבות פעילות במים, ומתקנים מתנפחים רק הולכים לשדרג לכם את החגיגה.

מתי ניתן להזמין מתנפחי מים?

מתנפחי מים משמשים בדרך כלל לאירועי קיץ, אך ניתן להזמינם לכל אירוע המשלב פעילות במים, בכל ימות השנה. זה תלוי בכם.

ניתן אפילו לשלב מתקנים מתנפחים באירוע חורפי, אם הוא מתקיים בבריכה מקורה למשל.

כמה מים צריכים מתנפחי מים?

רוב מתנפחי המים אינם זקוקים למילוי מים. רק מתנפח מים המשלבים בריכה זקוקים למילוי מים וכמות המים משתנה בהתאם לגודל המתנפח.

מתנפח מגלשה המשלב בריכה בקצה, יזדקק לפחות מים בהשוואה לבריכה מתנפחת מרובעת, שרוצים למלא עד הסוף.

מאיזה חומרים עשויים מתנפחי מים והאם הם בטיחותיים?

רוב המתנפחים עשויים מחומר חזק ועמיד המכונה שימשונית. עמידות החומר מאפשרת לשאת משקל גדול של ילדים בו זמנית, למלא אותו במים, לטלטל ולקפוץ עליו, מבלי שייגרם לו נזק או קרע.

כחלק מהשירות והפעילות השוטפת, אנו בעולם המתנפחים, דואגים לבצע בדיקות בטיחות תכופות בכל המתקנים שלנו ולוודא את תקינותם המלאה לפני כל אירוע.

אצלנו הבטיחות היא מעל הכל! נספק עבורכם שירות של מפעיל מקצועי, בעל תעודת מפעיל בתוקף. כל נותני השירות שלנו בעלי ניסיון רב שנים בהפעלת מתקנים מתנפחים ועבודה עם ילדים בכל הגילאים. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם והילדים שלכם, בידיים טובות.

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

התחילו שיחת וואצפ עם נציג:

דילוג לתוכן