מפעיל מורשה ברישיון שירות בכל ישראל

סומו חליפות

קוטר

5 מטר

משתתפים

2

אטרקציית סומו חליפות היא בין האטרקציתו הנפוצות ביותר בקרב נוער ומבוגרים!

האטרקציה המגניבה הזו, מקטגוריית אטרקציות ספורט אתגרי, מספקת חוויית סומו שלמה למשתתפים ולצופים הנלהבים.

האטרקציה מגיעה עם במה מתנפחת ושתי חליפות סומו, אחת לכל מתמודד, המדמות גוף ענק ממש כמו של סומו אמיתי. התרות היא בין שני מתמודדים בכל פעם ומטרתם להפיל את המתמודד מולם ולהישאר עומדים אחרונים. זאת בעזרת דחיפות אחד של השני על הבמה המתנפחת.

לא סתם אטרקציה זו נבחרה בין הפופולריות ביותר בקרב בני נוער, שכן היא מספקת אינסוף רגעי צחוק ואקסטרים, כל האורחים שלכם יתאספו סביב האטרקציה הזו, אין ספק. הסרטונים והתמונות מהחווייה הייחודית הזו, ישארו לנצח ברשתות החברתיות ויזכירו לכולם בכל שנה, כמה האירוע שלכם היה מיוחד ושווה.

כשאתם מתכננים אירוע בר מצווה או בת מצווה, אתם וודאי לוקחים בחשבון שהיום כל ילד או ילדה רוצים שההורים שלהם יפיקו עבורם אירוע נוצץ מלא באטרקציות וגירויים, שכל החברים יקנאו בהם. ואכן הורים רבים שוברים את הראש איך לעבור את הרף שקבע האירוע שנחגג לפניהם. אחד הפתרונות הכי אטרקטיביים הוא יצירת אירוע מתנפחים לבר המצווה של הילד ואצלנו תמצאו את כל המתקנים הפופולריים ביותר!

מתקן מתנפח אתגרי של נינג'ה, מגרש כדורגל שולחני במימד ענק – בו הילדים הם השחקנים בעצמם, מתנפח אומגה, מתקן בנג'י גובה או בנג'י ראן והרשימה עוד ארוכה.

ככל שהמקום בו אתם מתכננים לקיים את אירוע, ואליו אתם רוצים להזמין את המתנפחים, גדול יותר – כך ניתן לבנות תמהיל רחב יותר של מתנפחים לבר המצווה, ולהקסים את חתן השמחה הצעיר וחבריו.

נוסף למתקנים המתנפחים לבר מצווה, ניתן להזמין גם דוכני מזון מגוונים שמתאימים מאוד לילדים ונוער. בהם: דוכני המבורגר או נקניקיות, עגלת גלידת יוגורט מפנקת וטעימה, עמדות פרי שייק או דוכן קרפים, מכונת פופקורן, מכונת ברד, מכונת שיער סוכר ועוד. בעזרת דוכני המזון ניתן ליצור תחושה שלמה של יריד שעשועים חוויתי במיוחד לבר המצווה של הילד או הילדה. ניתן לשלב בנוסף לדוכני המזון הטעימים גם עמדות צילום מותאמות, וכך הילדים יוכלו לשחק וגם להצטלם לטיקטוק שלהם. כי מה עולה לרשתות החברתיות, נשאר שם לנצח!

אופן פעילות: מתקן תחרותי המשלב חשיבה ודחיפה והאחרון שנשאר בזירה מנצח.

תמונות נוספות:

מוצרים נוספים לאירוע:

סימולטור השורד האחרון

שולחן כדור רגל

מתקן נינג'ה אתגרי

תפוס אותי

קפיצות כבאי

מגלשת גל כתומה.

מתחם ג'ימבורי

מתנפח כדורגל אלקטרוני

מיני סלידר

מכונת סוכר

מתקן התולעת

וואן וינר – אתגר ריצה מטריף!

גלידה אמריקאית

קפיצות לגו

קפיצות דמבו הפיל המעופף

רולר על המים

מיטת צעצועים

אתגרון קרקס

מתקן מתנפח – חפרפרת

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

התחילו שיחת וואצפ עם נציג:

אני מתעניין במוצר: סומו חליפות

דילוג לתוכן