מפעיל מורשה ברישיון שירות בכל ישראל

מגלשת מים חבית

רוחב

2.5 מטר

אורך

10 מטר

גובה

2.5 מטר

משתתפים

1 פעילות זורמת

כשהשמש לוהטת זה הזמן לקפוץ למים!

אטרקציית מגלשת מים חבית סוגרת לכם פינה של מתנפח עם מים, שירענן את הילדים במסיבת קיץ חמה וחווייתית.

מגלשת המים בנויה כך שלמרגלותיה בריכת השתכשכות, הפעילות במגלשה היא משתתף אחד בכל פעם בפעילות זורמת. הילדים לא יפסיקו לצחוק, לרוץ ולקפוץ! מי שמתגלש פעם אחת מיד רץ לסוף התור להתגלש פעם נוספת.

אורך המגלשה כ-10 מטרים וגובהה 2.5 מטרים.

בעת ההזמנה חשוב לוודא שבמקום האירוע יש גישה למקור חשמל ומקור מים, שתנאי השטח מאפשרים את הקמת המתנפח ושאין בסביבה עצים או ענפים העלולים לפגום במתנפח.

בארץ בה הטמפרטורות רק עולות הבחירה במתקני מים באירועים הופכת כל מסיבה למרעננת. מתנפחים עם מים הפכו לבחירה הלוהטת של השנים האחרונות ובצדק. מתנפחים עם מים תמיד היו כאן אך כמונו גדלו והשתדרגו. בין המתנפחים האהובים תוכלו למצוא: מגלשות מים בגדלים וסוגים שונים, תותחי קצף, מתנפח פארק מים גדול לילדים, גשר צף, אטרקציית מטביע ובריכות מתנפחות בגדלים שונים.

מה הן תקנות הבטיחות כשמזמינים מתנפחים עם מים להשכרה?

מתנפחים עם מים הם בחירה מלהיבה ונעימה אך יכולה גם להיות מסוכנת. כדי לשמור על בטיחות המבלים ישנם תקנות בטיחות חשובות שיש לעבוד על פיהם:

  • חשמל ומים לא הולכים ביחד – כולנו יודעים שחשמל ומים ביחד זה לא רעיון טוב. עם זאת, מתנפחים דורשים חיבור קבוע לחשמל לאורך כל האירוע כדי לשמוע על האוויר וכך על בטיחות הסובבים. כאשר בוחרים לשכור מתנפחים עם מים יש להשתמש בנקודת חשמל ולא בגנרטור כמקובל. נקודת החשמל צריכה להיות תקינה ולהיות מוגנת ממים ובמרחק מספק שלא תירטב במהלך האירוע.
  • מציל – בעל מקצוע חשוב כאשר מארגנים פעילות הכוללת מים. עם זאת, לא כל מתקני המים דורשים נוכחות מציל, כיוון שמתקנים אלה משתמשים במים רדודים בלבד. מתי צריך מציל בכל זאת? הזמנת מציל חיונית ואף קריטית כאשר הפעילות מתקיימת בתוך בריכה גדולה או בים. נוסף על כך חשוב לדעת שהמציל הוא באחריות מארגן האירוע.
  • תעודת מפעיל – כאשר בוחרים לשלב באירוע מתנפחים עם מים להשכרה, כדאי לבדוק אם לחברה יש צוות מקצועי שיתפעל את האירוע. חשוב לבחור בצוות מיומן אשר מוכשר לעבודה עם מתנפחים ועם מתנפחי מים בפרט ובעל תעודת מפעיל בתוקף. למפעילים שלנו ניסיון רב בעבודה עם ילדים וישמחו לתת לכם שירות מקצועי ואדיב.

אופן פעילות : מגלשת מים רב גילאית

תמונות נוספות:

מוצרים נוספים לאירוע:

קפיצות פטריה מתנפח

קפיצות פטריה

תותח קצף ירוק

עמדות מולטימדיה

מתקן הפעלה כדורים מעופפים

מיני קפיצות דקלים

סימולטור איגרוף

שולחן פינג פונג

מתקן קפיצות בננה

ספינת פיראטים

מגלשת מים כריש

מגלשת כריש

מיני סלידר

מגלשת גל כתומה.

בריכת מים 7*7 מטר

רכבת על מסילות

קיר טיפוס

מכונת ברד 2 ראשים

בנג'י גובה

ביתן כדור סל

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

התחילו שיחת וואצפ עם נציג:

אני מתעניין במוצר: מגלשת מים חבית

דילוג לתוכן