מפעיל מורשה ברישיון שירות בכל ישראל

הפל אותי

קוטר

6 מטר

גובה

3.5 מטר

משתתפים

4

מחפשים אטרקצייה קבוצתית לאירוע שלכם? אטרקציית הפל אותי היא בדיוק בשבילכם!

מתקן מתנפח הפל אותי הוא מתקן אתגרי ותחרותי המשלב שמירה על שיווי משקל והדיפת כדור. המשחק הוא קבוצתי ויכולים להשתתף בו 4 שחקנים יחד, כשמטרת כל אחד מהם להישאר אחרון שעומד ולהפיל את כל שאר השחקנים.

במרכז הבמה המתנפחת ניצב כדור הרס מתנפח, על השחקנים להדוף את הכדור לכיוון המתחרים ובעזרתו להפיל אותם. משחק אתגרי ומהנה, שיספק תעסוקה והתרגשות לאורחים באירוע שלכם.

המתקן מתאים לשימוש לילדים ונוער.

להקמת המתקן נדרשת גישה למקור חשמל ויש להקימו אך ורק על שטח מישורי, הנקי מאבנים, קוצים או מזיקים אחרים העלולים לפגוע במתקן.

מתכננים אירוע בירושלים? דברו איתנו!

אירוע מתנפחים בירושלים יכול להוציא אפילו מן הציניקן הגדול ביותר את הילד הקטן והקופצני. אירועי מתנפחים הפכו פופולריים בשנים האחרונות בקרב מארגני אירועים וזה לא פלא. מתנפחים היא בחירה מפתיעה, מפעילה ומגבשת וכך נותנת פתרון נוח וקליל בשדרוג אירועים.

למה כדאי לשלב מתנפחים באירוע שלכם?

ישנן סיבות רבות לשלב מתנפחים באירוע שלכם:

  1. מפתיע – שילוב מתנפחים באירוע אינה בחירה שגרתית. הוספת מתנפחים לאירוע מפתיעה את המשתתפים ומוציאה את הילד הקטן שבכל אחד. ידוע שאלמנט ההפתעה הוא קריטי כאשר אנו רוצים לייצר אירוע בלתי נשכח.
  2. מפעיל – לא עוד פעילות פאסיבית בישיבה. מתנפחים מעלים את האדרנלין ומעלים את החברתיות בכל אירוע. האדרנלין המופרש בזמן הקפיצה לגובה, ניסיונות האיזון הכושלים והתחרותיות הרבה שבאה עם המשימות מייצרת שמחה רבה בקרב האורחים. אירוע עם מתנפחים הוא אירוע אותו תמיד יזכרו לטובה, יצאו בחיוך ולא ירצו שיגמר לעולם.
  3. מגבש – אירוע הכולל מתנפחים יכול להיות אירוע מגבש מאוד. ימי גיבוש לבתי ספר, תנועות נוער, וועדי עובדים ועוד יכולים להפיק רבות משילוב מתנפחים באירוע שלהם. ישנם מתנפחים רבים בשוק המיועדים למשחקי גיבוש. מתנפחים אלה כוללים אתגרים, לרוב פיזיים אותם ניתן לעבור בצורה הטובה ביותר כאשר עובדים בצוות או מתנפחים אתגריים הכוללים תחנות תחרותיות.

אמרתם מתנפחים, אמרתם עולם המתנפחים

חולמים להרים אירוע בלתי נשכח? רוצים להפתיע את האורחים? השכרת מתנפחים בירושלים היא הבחירה המושלמת עבורכם. עולם המתנפחים הינה חברה המתמחה במתקנים מתנפחים מכל הסוגים ולכל מטרה. פנו עוד היום להתייעצות ובחירת ההפעלות המדויקות ביותר לאירוע שלכם.

אופן פעילות : מתקן אתגרי ותחרותי המשלב בתוכו שמירה על שווי משקל והדיפת כדור.

תמונות נוספות:

מוצרים נוספים לאירוע:

וואן וינר – אתגר ריצה מטריף!

רכבת על מסילות

גשר צף אטלנטיק

הפל אותי

מתנפח אתגרון פנדה

מתקן סולומות האומץ

הוקי אוויר – 4 משתתפים

מגלשת אקסטרים

קיר טיפוס

קפיצות דמבו הפיל המעופף

מתקן מתנפח – חפרפרת

דוכן המבורגר

סימולטור נהיגה VR

עמדות פרי שייק

שולחן פינג פונג

ירי דרקונים

שור זועם

מגלשת גל כתומה.

מיני טירת קפיצות

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר:

התחילו שיחת וואצפ עם נציג:

אני מתעניין במוצר: הפל אותי

דילוג לתוכן